rencontres guingamp  PRACOVNÍ DESKY S RÁMEČKEM        SLUŽBY S RÁMEČKEM ÚVOD SPECMATERIÁLY
 

rencontres 32 ....inovativní systém obkladu schopný uspokojit rozlišné projektové požadavky a umožnit celkové vyjádření kreativního ducha a fantazie...to je Arte Viva.

rencontre en ligne wikipedia Je ideální pro realizaci podlah a obkladů za použití biokompatibilních jednosložkových přípravků bez obsahu ředidel, které umožňují během krátké doby docílit jedinečných a osobitých estetických efektů.

I díky své omezené tloušťce vrstvy, přibližně 2 mm, systém Arte Viva představuje dokonalé spojení všestrannosti a přizpůsobitelnosti jakýmkoli požadavkům, prostředí, vybavení a nabízí možnost vytvářet umělecké a dekorativní efekty. Proto je ideálním řešením pro jedinečnou a originální úpravu soukromých i veřejných prostorů, obchodů, kanceláří, kosmetických salonů, koupelen a bytových doplňků jako jsou například pracovní kuchyňské plochy a nábytek.

Systém Arte Viva je vhodný pro aplikaci na jakýkoli povrch, starý či nový, na podlahu či stěnu, ve vnitřních či venkovních prostorech, na pálené cihly, mramor, cement, kámen, sádrokarton, sklo, keramiku apod. a na vyhřívané podlahy.

....umíme zajistit samozřejmě realizaci, vybereme s vámi ten pravý povrch i barvu....

 podlahy1

podlahy2

podlahy3

podlahy4

 9

8

12