PRACOVNÍ DESKY S RÁMEČKEM        SLUŽBY S RÁMEČKEM ÚVOD SPECMATERIÁLY
 

3D sklo je tvrdý, odolný materiál, který nemění barvu ani působením UV záření.

Skleněné obklady jsou ideálním řešením pro individuální ztvárnění povrchové úpravy stěny v kuchyni, koupelně, obývací místnosti, baru...

Struktura skla s 3D efektem, rozzáří Váš interiér a zároveň poskytne ochranou plochu za pracovní deskou. Povrch skleněného obkladu nemá na povrchu žádné póry a je dokonale hladký. Skleněné obklady opticky zvětší Váš interiér a dodají mu eleganci. Dokonalost povrchu a žádné póry. Sklo je volba, která zaručí absolutní hygienu. Zalitá textura vytváří dojem hloubky a dynamiky. Možnost volby motivu pro realizaci tisku na sklo nabízí klientovi obrovské množství alternativ pro uspokojení konkrétních potřeb. Aplikované motivy na skle mohou být dodané samotným klientem. Každá deska je vyráběná na míru, přesně zaměřená 3D skenerem a zpracovaná CAD technologií.

Montáž skleněných obkladů

Montáž může probíhat jedním ze tří možných způsobů:

  • lepením skleněného obkladu přímo na stěnu lepidlem na bázi polymeru

  • přichycením k podkladu pomocí vrutů a hmoždinek

  • osazením skleněného obkladu do hliníkových profilů – jeden je osazený např, na pracovní desce, druhý je upevněný na spodní straně skříněk kuchyňské linky. Tento způsob je velmi vhodný při velkých nerovnostech stěn.

Údržba a ošetřování materiálu 3D sklo

Skleněné povrchy doporučujeme omývat vodou s přidaným saponátem, nebo čistícím prostředkem na bází octu a lihu. Nedoporučujeme používat prostředky s abrazivními (brusnými) částicemi, nebo houbičky s ocelovou vlnou. Povrch sice nepoškodí, ale časem můžou způsobit jeho zmatnění.

VZORNÍKY SKEL, BAREV A OSTATNÍ INFORMACE JSOU K DISPOZÍCI U NÁS V ATELIERU (schůzku je nutné si sjednat předem).

3Dsklo tabulka

 3Dsklo1

3Dsklo2

3Dsklo6

3dsklo5