Tato sekce není úplná ...ještě dolaďujeme :) děkujeme za trpělivost.

 

NÁVRH INTERIÉRU JE INDIVIDUÁLNÍ ZÁLEŽITOST A JEHO PRŮBĚH A VYPRACOVÁNÍ  ZÁLEŽÍ NA PŘEDANÝCH PODKLADECH, TECHNICKÝCH MOŽNOSTECH A VAŠICH PŘEDSTAVÁCH.

NEJIDEÁLNĚJŠÍ ČAS PRO VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB JE VŽDY PŘED SAMOTNÝM POČÁTKEM REALIZACE - TEDY KAŽDÁ UŽ PROBÍHAJÍCÍ PRÁCE NA DANÉM PROSTORU MŮŽE ZBYTEČNĚ OVLIVNIT - NĚKDY I NEGATIVNĚ - SAMOTNÝ NÁVRH I SAMOTNOU REALIZACI.

Návrh vašeho interiéru vám poslouží jako vodítko pro jeho realizaci. Mnoho úskalí a chyb lze odhalit tzv. na papíře a předejít zbytečným chybám, investicím a ztrátě času.

Přesný postup a informace ke konkrétním situacím řešíme osobně s každým klientem zvlášť.

Základní ceník za návrhy připravujeme.

 

Navrhujeme běžně užívané místnosti....

návrh1  návrh2  návrh3  návrhy4

 

ale i netradiční....

návrh5  návrh6  návrh7  návrh8w

 

BYTOVÝ ARCHITEKT ........ NEBO-LI TAKÉ NÁVRHÁŘ, DESIGNÉR.

Zajistí vám 3D pohled na váš budoucí interiér. Poradí s rozmístěním nábytku a jednotlivých prvků v dané místnosti, ale i se stavebními úpravami a změnami technického charakteru ( instalace vody, topení, elektro rozvodů, typy podlah, oken, stěn, povrchových úprav atd.) .

Návrh lze zpracovat a zaslat e-mailem nebo vzniká po osobní konzultaci a předává se u  nás ve studiu, kde je možné vše vidět na monitoru a na místě provádět změny.

Samozřejmě upřednostňujeme vždy osobní setkání přímo na místě v daném interiéru, ale pokud to nedovoluje vzdálenost mezi námi, vaše časové vytížení nebo zdravotní stav, lze návrh zpracovat plnohodnotně i s pomocí mailové pošty. Potřebujeme pak od vás zaměření místnosti a fotky současného stavu, ostatní informace si vyžádáme e-mailem nebo telefonicky.